بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

اکثر پسر ها دوست دارند از کفش های کتونی و تیپ های اسپرت استفاده کنند در نتیجه بهترین تصمیم خرید کتونی پسرانه برای آن ها می باشد. فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل، دوست و همراه همیشگی شما در خرید کفشهای صد در صد اورجینال است. هرچقدر کفش شما همراه پای شما راحت تر خم بشود ( همانند زمانی که کفش به پا ندارید ) فشار کمتری به پای شما وارد خواهد کرد. قسمت پنچه پا نیز برای راحتی انگشتان کمی پهن طراحی شده است. زیره این کتونی اسکچرز به شکلی خاص طراحی شده تا بیشترین فشار های وارده را به خوبی با حالت ارتجاعی خود دفع کند. زیره پلی اورتانی این کتونی کاملا انعطاف پذیر بوده و دفع فشار های وارده را به خوبی انجام میدهد. اما هر فعالیت مثبت بدنی درصورتی که بصورت صحیح انجام نشود آثار مخربی خواهد داشت.

اگر شما ورزش خاصی را دنبال میکنید قطعا برای انجام آن ورزش بصورت حرفه ای در باشگاه خود نیاز به خرید کفش باشگاه خواهید داشت. اگر شما هزینه بیشتری برای کفش آدیداس اصل میکنید با دریافت کیفیت بینظیر و عمر بیشتر درواقع هم لذت بیشتری را کسب کرده اید و هم مدت زمان بیشتری از آن استفاده خواهید کرد. در خرید اینترنتی به الگوی سایز ها توجه بیشتری بکنید. هنگام خرید کفش اسپرت مردانه جنس دو قسمت زیره کفش و رویه کفش باید مورد توجه قراز بگیرد. یا جنس رویه یک کفش ورزشی برای کوه نوردی باید نوذ آب کمتری را داشته باشد که در حال حاضر تکنولوژی های مثل گرتکس پارچه های ضد آب را برای کف های کوه نوردی به ارمغان آورده است. این کفش اسیکس یکی از ساده ترین و در عین حال زیباترین کفش های رانینگ است. در قسمت بند ها مهم این است که کفش به پای شما بچسبد یا به قول معروف قالب پای شما باشد.

رویه این کفش کوتاه بوده تا مچ پا در آن احساس راحتی داشته باشد. تکنولوژی Flywire در کفش نایکی که باعث چسبیدن کفش به پا میشود. راحتی زیره و تنفس خوب رویه باعث میشود حتی بعد ساعت ها پیاده روی انپشتان یا کف پای شما خسته نشود. همچنین تکنولوژی Contagrip در زیره باعث شده تا در تمام شرایط جاده ای مناسب باشد. چه کفشی مناسب پیاده روی زنانه است؟ برای مثال اگر کفش پیاده روی را برای استفاده در زمین های غیر مسطح مثل کوه و تپه نوردی احتیاج داشته باشیم باید کفشی خرید کنیم که آج کفی آن بلند باشد تا درگیری بیشتری با زمین داشته باشد و از سر خوردن ما جلو گیری کند.

مهم ترین موضوع در این خصوص داشتن کفشی است که به پا آسیبی نزند. این کپسول ها جلوی فشار اضافی به پا و زانو رو میگیرند. این کتونی آدیداس با رویه کوتاه و پاشنه یکسره یکی از مناسب ترین کفش های پیاده روی به حساب میاد. کف کفش پیاده روی نباید نازک باشد زیرا در مسیرهای که ناهمواری دارند فشار به پاشنه پا وارد می شود و کفشهای با کف نازک از پاهای شما حفاظت نکرده و پاهایتان اذیت خواهد شد، همچنین اگر کفش پیاده روی دارای ارتفاع زیاد باشد نیز می توانند حادثه ساز باشند. از مزایای استفاده از کفش طبی اسپورت می توان به عدم درد انگشتان پا حتی بعد از زمان زیاد پیاده روی و عدم تعرق پا حتی در فصل گرما بعد از پیاده روی اشاره کرد. هنگام خرید حتما از جوراب استفاده کنید.