بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

کفش را با توجه به طراحی میتوان به زیره، رویه و دوخت آن تقسیم بندی کرد. معمولا به طور میانگین بعد از 700 کیلومتر دوندگی، کتانی دیگر مناسب پا نمی باشد و باید آن را تعویض کرد. اگر میخواهید کوهنوردی کنید، کفش کتونی شما باید در برابر گل و لای، آب، سنگ های تیز و ضربه مقاوم باشد. در قسمت داخلی این کفش نیز تکنولوژی اورولیت Ortholite به کار رفته است که باعث می شود پا در برابر قارچ و باکتری ها ایمن باشد و در نتیجه از بوی بد نیز جلوگیری شود. جذب شوک: کفش های پیاده روی خوب دارای فن آوری جذب شوک هستند که از پاها ، به ویژه پاشنه و گوی پا در برابر ضربه محافظت می کند ، فشار را بر پاها ، مفاصل تحتانی ، کمر و باسن کاهش می دهد و در مقابل از درد و خستگی جلوگیری می کند.

چنانچه بیش از یک نوع ورزش انجام میدهید، به کفش کتونی مربیگری نیاز دارید. اگر میخواهید ورزش هایی انجام دهید که در آن، به سمت جلو حرکت میکنید، مانند دویدن روی تردمیل، و همچنین حرکت به اطراف، در سبک ورزش شما وجود دارد مانند ایروبیک، کفش مربیگری به خوبی میتواند این فشار ها را مهار کند و به حرکت های ورزشی شما جهت دهد تا نیروی کم تری به پا های خود وارد کنید. بخرید. اگر شما هم هنگام فعالیت های روزمره و پیاده روی های طولانی سریع خسته شده و از دردهای ناشی از کمر و زانو رنج میبرید پیشنهاد میکنیم این کتانی های اسپرت اورجینال مخصوص پیاده روی را امتحان کنید تا با بهبود کمردرد و زانو درد، تجربه جدیدی از راه رفتن پیدا کنید. برای اینکه هنگام پیاده روی و ورزش سر نخورید از کفش با آج های مناسب استفاده کنید. در غیر اینصورت هنگام راه رفتن ممکن است پای شما پیچ بخورد و باعث آسیب دیدگی شوید.

افرادی که کفش تنیس به پا داشتند بی سر و صدا و آرام حرکت میکردند و صدای پای آن ها روی زمین شنیده نمیشد، در حالیکه صدای راه رفتنِ سایر افراد شنیده میشد. دونده هایی که قوس کف پای کوتاه و کمی دارند برای جلوگیری از آسیب دیدگی و مصدومیت در حین دویدن، نیاز به کفش هایی دارند که کف آنها محکم تر باشد و استحکام بیشتری داشته باشد. پیش از خرید یک کفش کتونی خوب، در مورد ویژگی های آن تحقیق کنید تا با انتخاب اشتباه سبب صدمه زدن به پای خود نشوید. افرادی که زیاد اهل دویدن و یا ورزش خاصی نیستند می توانند این کفش را به عنوان بهترین انتخاب یرای خرید داشته باشند. پا در طول روز ورم میکند، به همین دلیل بهتر است خرید کفش را در زمان غروب، بعد از پیاده روی یا ورزش انجام دهید.

اگر یک بازیکن تنیس هستید، کتونی مناسب شما باید پا را از بیرون و داخل محافظت کند. برای انتخاب کفش مناسب برای پیاده روی های طولانی و دویدن باید به نکات زیادی توجه کرده و اهمیت بدهیم. کفشی که انتخاب کرده اید از کفی طبی و قابلیت تعویض کفی برخوردار است و مدل پاشنه تخت دارد. کفشی که اینجا به شما معرفی می شود یکی از بهترین نمونههای کفش پیاده روی زنانه نایک و پیشنهاد ما به شماست. برای اطمینان از خرید کفشی با اندازه مناسب، همان جورابی را که معمولا استفاده میکنید، بپوشید. در این بخش از مجله دلتا با انواع کفش کتونی آشنا شوید. یک از انواع کتانی ها که بسیار پر فروش و پر طرفدار می باشد کتونی پیاده روی می باشد و علاوه برآن یکی دیگر از دشوارترین مراحل، انتخاب لباس ورزشی مناسب برای پیاده روی می باشد.