بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

این اندازه بهتر است حدودا سانتیمتر بین انگشتان و قسمت جلوی کفش باشد. کفش پیاده روی نباید چسبان و تنگ باشد و به پا بچسبد خصوصا در قسمت استخوان کنار پا باید آزاد باشد. کفش باید اندازه پا باشد نه اینکه صرفاً زیبا باشد. بنابراین هنگام خرید کفش تنها به برچسب “مخصوص دویدن یا پیاده روی” بسنده نکنید و حتما مواردی همچون معیارهای کفش مناسب، اندازه بودن کفش و راحتی پا در داخل کفش را مد نظر داشته باشید. Supination یعنی پاشنه پای شما به سمت داخل است و هنگام راه رفتن بیشتر وزن خود را در قسمت بیرونی پاهایتان قرار میدهید. در قسمت پنجهی کفش باید فضای کافی برای پای شما وجود داشته باشد. اگر در هنگام پیاده روی و یا دویدن به پای خود توجه کنید متوجه میشوید که ابتدا پاشنهی پای شما در تماس با سطح زمین میباشد.

حتما تابحال متوجه این موضوع شدهاید که یک پای انسان از پای دیگر بزرگتر است. اطمینان حاصل کنید که هنگام پوشيدن کفش، پاشنه پای شما کاملاً راحت باشد و خیلی تنگ نباشد. مواردی که شما باید در خرید کفش های پیاده روی زنانه به صورت ملموس مشاهده و از کیفیت آن آگاهی داشته باشید، شامل سایز کفش، ارتفاع داخلی کفش، کف، پاشنه، نوک و قیمت کفش پیاده روی زنانه می باشد. در ادامه 10 مدل از بهترین کفش های پیاده روی از برند های معتبر را که مورد بررسی دقیق مسترنکست قرار گرفته است، تقدیم شما کرده ایم تا در هنگام خرید بهترین کفش را انتخاب کرده و تا سالها از آن لذت ببرید.

کمپانی پونی که یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان کفش های مخصوص پیاده روی مردانه زنانه و رانینگ است، سالها تجربه و هنر را با هم آمیخته و این مدل کفش پیاده روی را روانه بازار کرده است. این کفش یکی از بهترین کفشهای چرمی شیک و بینظیر تبریز است که با ظاهر براقی که دارد برای مراسمات رسمی همچون میهمانیهای بزرگ و جلسات خواستگاری بسیار مناسب است. یکی از وسایل ضروری برای شروع پیاده روی داشتن کفش مناسب است. کفش پیاده روی و روزمره در زمره پر فروش ترین کفشهای ورزشی مردانه قرار میگیرند. این کفش در شماره های ۳۷-۳۸-۳۹-۴۰-۴۱-۴۲-۴۳-۴۴-۴۵ به فروش میرسد. در این حالت بهتر است مطابق با پای بزرگتر خود کفش مناسب را انتخاب کنید. در صورتی که در کفش از مواد شیمیایی استفاده شده باشد میتواند موجب بروز حساسیت و آلرژی در پای شما شود.

کفش انتخاب شده باید دارای رویه مستحکمی باشد تا پای شما پیچ نخورد و از تغییر شکل کفش با گذشت زمان جلوگیری کند. توصیه میشود از پاشنههای ضخیم برای کفش پیاده روی استفاده نکنید زیرا پاشنه ضخیم باعث کوبیدهشدن پای شما به زمین میشود. استفاده از کفش پیاده روی حتی در حین کار توصیه می شود. کفش های پیاده روی و دویدن همیشه از جایگاه خاصی در بین دوست داران ورزش برخوردار بوده اند این کفش ها با توجه به ماهیتشان که دویدن یا پیاده روی است طراحی شده اند و ویژگی های خاصی دارند که از این ویژگی ها می توان به تکنولوژی های به کار رفته در آن ها یاد کرد. کفش را با توجه به طراحی میتوان به زیره، رویه و دوخت آن تقسیم بندی کرد.