بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

روی یک پا بایستید و به دیوار ضربه بزنید. اگر میخواهید کوهنوردی کنید، کفش کتونی شما باید در برابر گل و لای، آب، سنگ های تیز و ضربه مقاوم باشد. کفش کتونی مناسب دوندگی باید ضربه و فشار ناشی از دویدن را روی پاشنه و نُک پا کاهش دهد. کتونی را با نام کفش “اسنیکرز” نیز میشناسند. کفش کتونی پیاده روی، در قسمت جلو سفت و گشاد است که امکان خم کردن انگشت را فراهم میکند و فشار روی آن ها را کاهش میدهد. پیش از خرید یک کفش کتونی خوب، در مورد ویژگی های آن تحقیق کنید تا با انتخاب اشتباه سبب صدمه زدن به پای خود نشوید. پا در طول روز ورم میکند، به همین دلیل بهتر است خرید کفش را در زمان غروب، بعد از پیاده روی یا ورزش انجام دهید.

اگر میخواهید ورزش هایی انجام دهید که در آن، به سمت جلو حرکت میکنید، مانند دویدن روی تردمیل، و همچنین حرکت به اطراف، در سبک ورزش شما وجود دارد مانند ایروبیک، کفش مربیگری به خوبی میتواند این فشار ها را مهار کند و به حرکت های ورزشی شما جهت دهد تا نیروی کم تری به پا های خود وارد کنید. کفش هایی که کف آن گرد است، کمک میکند وزن شما، روی تمام کف پا پخش شود و به یک قسمت فشار وارد نشود. استفاده از کفش پیاده روی که دارای رویه هایی با منافذ فراوان می باشد در تهویه کفش برای خنک شدن پا و همچنین جلوگیری از بیماری های قارچی مناسب تر می باشد. در گذشته، این اسم به کفش های راحتی مناسب تنیس گفته میشد. کف کفش کوهنوردی، عاج دار و در قسمت پاشنه دارای کفی ضخیم تری است تا از لیز خوردن فرد در سطوح شیب دار و ناهمواری ها، و همچنین فرو رفتن اشیا تیز و برنده جلوگیری کند.

هنگام خرید کفش پیاده روی به کف کفش باید دقت کرد. کف کفش پیاده روی نباید نازک باشد زیرا در مسیرهای که ناهمواری دارند فشار به پاشنه پا وارد می شود و کفشهای با کف نازک از پاهای شما حفاظت نکرده و پاهایتان اذیت خواهد شد، همچنین اگر کفش پیاده روی دارای ارتفاع زیاد باشد نیز می توانند حادثه ساز باشند. برای مثال اگر کفش پیاده روی را برای استفاده در زمین های غیر مسطح مثل کوه و تپه نوردی احتیاج داشته باشیم باید کفشی خرید کنیم که آج کفی آن بلند باشد تا درگیری بیشتری با زمین داشته باشد و از سر خوردن ما جلو گیری کند. فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل، دوست و همراه همیشگی شما در خرید کفشهای صد در صد اورجینال است.

را کاهش می دهد، این ورزش ساده همچنین اکثر اندام های عضلانی بدن را درگیر کرده و همراه با تغذیه ی مناسب می تواند اثر به سزا و مثبتی بر تناسب اندام شما داشته باشد و همچنین روحیه ی قوی تری را برای شما رقم بزند. زیره پلی اورتان این کفش اسیکس بسیار انعطاف پذیر بوده و پنجه پا بر روی آن کاملا راحت است. 30 ساعت تحقیق | بیش از 1000 کتونی و کفش بررسی | بالغ بر 3000 نظر و رای مشتری در نظر | 2 مقاله مرتبط مطالعه. یک از انواع کتانی ها که بسیار پر فروش و پر طرفدار می باشد کتونی پیاده روی می باشد و علاوه برآن یکی دیگر از دشوارترین مراحل، انتخاب لباس ورزشی مناسب برای پیاده روی می باشد.