بهترین کفش پیاده روی و دویدن 2022 برای خرید

ممکن است شما فکر کنید که خریدن یک جفت کفش خوب و گران قیمت به شما امکان انجام همه این کارها را میدهد، اما در واقع این مطلب صحیح نیست. این کفش پیاده روی را می توان دو زیستم دانست یعنی شما برای راه رفتن در خشکی و در آب می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. جنس زیره از پلی اتان می باشد. این کتونی زیبا علاوه بر زیبایی و جنس خوبی که دارد بسیار ارزان قیمت بوده. این مدل نیز مانند مدل قبلی دارای فناوری ENCAP و جنس EVA است. کفش پیاده روی نایکی مدل Cortez Basic SE از طراحی زیبا و جالبی برخوردار است که خانم ها نسبت به شکل ظاهری، تاکنون رضایت نشان داده اند.

این مدل از کفش های پیاده روی در سایزهای 37، 38، 39، 40، 41، 42، 43 و 44 به فروش می رسد. Skechers Go Walk 5 جدیدترین مدل از سری Go Walk اسکیچرزهای پیاده روی با دوام با قابلیت کشش بالا و با فناوری خنک کننده هستند. زیره با دوام و کشش بالا. این اسکچز دارای کفی Goga Mat با ریباند بالا است. پاشنه: دقت داشته باشید در زما خرید کتونی یا کفش دویدن در ناحیه پاشنه دارای ضخامت بیشتری باشد. اگر شما ورزش خاصی را دنبال میکنید قطعا برای انجام آن ورزش بصورت حرفه ای در باشگاه خود نیاز به خرید کفش باشگاه خواهید داشت. از آنجا که دویدن ورزش پرانرژی و با شدتی است، پاهای شما گرم میشود برای همین اکثراً در رویه کفشهای ورزشی از بافت شبکهای و سوراخ دار استفاده میشود که به کاهش وزن کفش و جابهجایی هوا کمک میکند. کفی با قابلیت خنک کننده هوا.

رویه کفش باید منافذی برای عبور هوا داشته باشد تا از بروز بیماری های قارچی در قسمت پا جلوگیری شود. همچنین باعث می شود فشارهای وارده به پا کم شود. ما برای راه رفتن بهتر و محافظت از پای خود به کفش پیاده روی مناسب نیاز داریم. در نهایت بهتر ویژگی مهم این کفش یعنی، قابلیت ارتجاعی، زیره و کاهش فشارهای وارده جهت جلوگیری از آسیب به پا آگاهی داشته باشد. کفش مخصوص پیادهروی ( که تا سال 1365 وجود نداشت) نیازی به داشتن رویی قابل تنفس برای پا یا وزن خیلی کم ندارد در مقابل باید بتوانند از قوس کف پا به خوبی حمایت کنند.

اگر قوس کف پای شما زیاد باشد، توانایی جذب شوک طبیعی پای شما کم تر است بنابراین کفشی را باید انتخاب کنید که کفی آن به گونهای باشد که قوس کف پا رو بیشتر پوشش دهد. در این حالت ضربه ای که به بدن وارد میشود کمتر بوده و بدن ضربهای معادل یک ونیم برابر وزن را دریافت میکند. اگر شما کف پای صافی دارید به طور طبیعی کف پای شما حمایت کمتری از عضلات و مفاصل شما میکند که میتواند منجر به درد در این نواحی شود. این محصول در سال ۲۰۱۹ از کشور فرانسه معرفی و به بازار ارائه گردید. در حالی که پاشنه ضخیم در هنگام پیادهروی میتواند باعث درد در ساق پا یا تاندونیت (Tendinitis) یا التهاب تاندون شود. اگر به موارد بالا توجه نداشته باشید، حتی نداشتن انعطاف کافی برای یک کفش باعث نارضایتی شما و خستگی عضلانی و درد پا خواهد شد.