بهترین کفش پیاده روی دنیا در سال ۲۰۱۹

معمولا دکترها و متخصصان به طور مداوم به همهی افراد توصیه میکنند که برای جلوگیری از زیاد شدن وزن خود و چاقی بیش از اندازه روزانه فعالیت فیزیکی داشته باشند و از یکجا و بیحرکت نشستن در طول روز پرهیز کنند. نداشتن فعالیت و کم تحرکی میتواند منجر به افزایش وزن و یا حتی چاقی موضعی شود. درواقع مهم ترین نکته در انتخاب کفش پیادهروی خوب، سبکی و کم وزن بودن آن است چرا که کتانی سبک از خستگی پا در مسافتهای طولانی جلوگیری میکند. امروزه زندگی انسانها بهگونهای شده است که اکثر افراد زمانی برای ورزش ندارند و این کم تحرکی به امری عادی تبدیل شده است. این کتانی اسپرت و ورزشی ادیداس ویژگیهای بسیاری دارد که آن را به یک انتخاب عالی برای کفش پیاده روی تبدیل میکند.

اگر می توانید بعد از یک فعالیت ورزشی به سراغ خرید کفش پیاده روی بروید. برای مثال اگر کفش پیاده روی را برای استفاده در زمین های غیر مسطح مثل کوه و تپه نوردی احتیاج داشته باشیم باید کفشی خرید کنیم که آج کفی آن بلند باشد تا درگیری بیشتری با زمین داشته باشد و از سر خوردن ما جلو گیری کند. جلوگیری میکند. اگر پیاده روی با تغذیه سالم همراه شود بدلیل اینکه تمام عضلات بدن را درگیر میکند می تواند تاثیر چشمگیری در تناسب اندام افراد داشته باشد و باعث تقویت روحیهی فرد شود. به همین دلیل ما بعد از بررسی و تحقیقات فراوان یک لیستی از بهترین کفش رانینگ ها را تهیه کردیم تا با استفاده از آنها در هنگام ورزش کردن دیگر احساس درد نکنید.

هرگز از کفشهای چرم سنگین برای پیاده روی استفاده نکنید. توجه داشته باشید که شما برای پیاده روی به کفشی نیاز دارید که سبک باشد؛ به این ترتیب این کفش نمی تواند چرم یا ساق دار باشد، کفشی سبک تر است که جنس رویه آن پارچه ای باشد تا ضمن به جریان انداختن هوا در داخل کفش در حین پیاده روی شما را خسته نکند. در ساختار لایه میانی برای ایجاد نرمی و سبکی بیشتر از فناوری اِنکپ بهره گرفته شده است. مثلا تکنولوژی Boost در کفش آدیداس ( در ساختار لایه میانی از ماده ای استفاده شده که با فشرده شدن به هم، افزایش فشار را تا حد زیادی دفع میکند). پشت پاشنه و روی زبانه لوگوی برند شرکت آدیداس قرار گرفته است. اطمینان حاصل کنید که پاشنه پای شما بهراحتی در کفش قرار میگیرد و کفش پشت پای شما را نمیزند.

کفشها را در بعدازظهر يا شب بپوشید. البته می توانید این ۳۰ دقیقه را به دو زمان ۱۵ دقیقه ای یا ۳ زمان ۱۰ دقیقه ای تقسیم کنید. همچنین تاثیری که پیاده روی روزانه حداقل 30 دقیقه در بدن انسان دارد غیرقابل چشمپوشی است. شما می توانید این محصول باکیفیت و ویژه را در سایزهای 36، 37، 38، 39 و 40 خریداری کنید. قیمت این محصولات به صورت هفتگی به روز می شود، برای آگاهی از قیمت روز هر محصول و خرید آن روی تصویر یا دکمه زیر هر آیتم کلیک کنید. برای خرید و انتخاب کفش پیاده روی مردانه مانند هر خرید دیگری گزینههای فراوانی وجود دارد، خرید کفش مناسب بستگی به این دارد که شما کفش را برای چه مصرفی میخواهید، پیادهروی، طبیعتگردی، کوهنوردی، سالن، مجلسی، رسمی و… 2- هنگام پیاده روی ، ضربه ی اول به پاشنه ی پای شما می خورد و بعد از آن به صورت منظم ضربات از پاشنه به پنجه پا در گردش خواهند بود، بنابراین وجود یک بالشتک منعطف، که امکان بالایی برای خم کردن انگشتان پای شما فراهم کند در کفش پیاده رویتان ضروری است.