بهترین کفش پیاده روی دنیا در سال ۲۰۱۹

اما پیش از معرفی بهترین کفش های پیاده روی سال ۲۰۱۹ به چند نکته کلی که در هنگام خرید کفش پیاده روی باید در نظر بگیرید، اشاره میکنیم. اگر می خواهید بهترین کفش پیاده روی زنانه نیوبالانس را داشته باشید، یکی از دو مدل معرفی شده را خریداری کنید تا احساس راحتی را تجربه کنید. تنوع بینظیر محصولات این برند باعث شده تا سهم بزرگی از بازار کفش های ورزشی مردانه در اختیار شرکت نایکی قرار بگیرد. در خرید کفش برای ورزش چیزی که بیش از همه باید به آن توجه کرد این است که کفش پای شما را بطور کامل پوشش دهد و باعث پیچخوردگی پای شما نشود.

اما خب از ظاهر هم نمی شود چشم پوشی کرد زیرا وجود یک کفش ورزشی زیبا در جاکفشی انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به شما می دهد. کفی این کفش قابلیت ارتجاعی دارد و پای شما در داخل کفش سر نمی خورد، همچنین کفی کفش قابل تعویض است. EVA یک کوپلیمر اتیلن و وینیل است که ماده ای بسیار سبک، انعطاف پذیر، مقاوم در برابر یخ زدگی و سایش است. همیشه به عنوان یک پارامتر بسیار مهم برای ارزیابی آن کفش این است که دقت کنید ویژگی آن مطابق با نیازهای شما است یا خیر. بسیار مهم است که شما کفشی انتخاب کنید که مخصوص پیاده روی باشد و قیمت مناسب داشته باشد، تا اینکه به خاطر ارزان تر بودن یا نداشتن بند کفش های بی کیفیت نصیبتان شود. در این شرایط کفش مخصوص پیاده روی به کمک شما آمده تا نه تنها این فشار را به حداقل ممکن رساند بلکه فشاروارد شده از سمت زمین بر پا و کمر را نیز تا حد زیادی کاهش دهد.

همچنین باعث می شود فشارهای وارده به پا کم شود. جنس زیره از پلی اتان تهیه شده است که باعث می شود فشارهای وارده به پا کاهش پیدا کند. خشک بودن آن مانند مطالبی که در رابطه با کف کفش خواندید باعث عدم حمایت از خم شدن پا در هنگام قدم برداشتن میشود و نرم بودن بیش از حد آن نیز باعث از دست دادن فرم اولیه کفش خواهد شد. پس توجه داشته باشید برای اینکه پای شما در کفش جا به جا و باعث آسیب دیدگی پا نشود، بهتر است از کفشهای ورزشی بنددار استفاده کنید. از ویژگی های تخصصی زیره این است که باعث کاهش فشارهای وارده می شود.

ساختار زیره پاشنه همانند یک حفاظ پاشنه پا را در برگرفته و از این طریق تمامی ضربات وارده با پا را خنثی میکند. زیره کفش فاکتور مهم بعدی است که باید به آن دقت کرد، بخصوص در ورزشهایی همچون پیاده روی و دویدن که میزان استحکاک زیاد است باید دارای زیرهای مقاوم و با کیفیت باشد تا به پاشنه و پنجه پا فشار نیاید و از شوکهای وارده به پا جلوگیری کند. کفش را در انتهای روز و اول شب انتخاب و خریداری کنید، چرا که بر اثر فعالیت و راه رفتن پا متورم و بزرگتر میشود و شما بعداً مشکل تنگی و کوچکی کفش آ نخواهید داشت.