بهترین کفش مخصوص پیاده روی مردانه ایرانی ارزان قیمت – لیموتاپ

تکنولوژی Nike Sphere React یکی دیگر از تکنولوژی های کتانی ورزشی است که اینبار در برند نایکی وجود دارد و به پارچه ی رویه ی کفش مربوط می شود. اما یک سری نکات و ویژگی های مهم نیز وجود دارد که نیاز است قبل از خرید کفش پیاده روی به آن ها آشنا شوید. که البته بسیار نیز روحیه بخش است. علاوه بر اینها طراحی ظاهری این کفش رانینگ باعث میشه تا دویدن و قدم زدن برای شما یک حس لذت بخش داشته باشه. انتخاب کفش های که در ناحیه پاشنه تا مچ پا دارای ارتفاع اندکی می باشد سبب بروز دردهایی در ناحیه مچ، زانو، کمر و گاهی سردرد می شود.در خصوص عاج کفش نیز، قسمت مربوط به پاشنه مهمترین بخش برای جلوگیری از سر خوردن است. این نکته نشان میدهد که اهمیت انعطاف پذیری حتی از قابلیت تنفس نیز بیشتر است. زیره پلی اورتانی این کتونی کاملا انعطاف پذیر بوده و دفع فشار های وارده را به خوبی انجام میدهد.

این تکنولوژی باعث عدم لق زدن کفش در پا شده و فشار های وارده را به خوبی دفع میکند. هنگام انتخاب کفش و موقع امتحان کردن آن باید حواستان باشد که نوک کفش پای تان را نزند و انگشتان پا به راحتی در کفش حرکت کرده و آزاد باشند. در این مدل لژ و کف کفش بهگونهای طراحی میشود که از بازگشت فشار ناشی از ضربات پا به زانو جلوگیری کند. از آنجا که پاهای شما در طول روز بسیار فعال هستند ، متورم و بزرگتر می شوند ، بنابراین کفش های خود را شب بخرید تا مشکلی ایجاد نشود. کفش یکی از جمله محصولاتی که انواع مختلفی دارد و هنگام خرید ما را گیج می کند.

در آخر توجه داشته باشید که ضرورت دارد تا هنگام پوشیدن کفش های خود حتما از جوراب استفاده کنید، یک جوراب اسپرت و ترجیحا نخی باشد و با حداقل الیاف پلاستیکی در بافت جوراب، تا پاها در برابر عرق کردن و بوی بد حفاظت شوند. هدف از طراحی کفش های رانینگ این است که احساس راحتی در هنگام قدم زدن و دویدن به شما منتقل شود. خشک بودن آن مانند مطالبی که در رابطه با کف کفش خواندید باعث عدم حمایت از خم شدن پا در هنگام قدم برداشتن میشود و نرم بودن بیش از حد آن نیز باعث از دست دادن فرم اولیه کفش خواهد شد.

لباس مناسب بپوشید و به قدم زدن مشغول شوید. برای انتخاب کفش مناسب برای پیاده روی های طولانی و دویدن باید به نکات زیادی توجه کرده و اهمیت بدهیم. همچنین باید به پاشنه کفش نیز دقت داشته باشید تا این ضربه گیر با عملکردی مناسب سلامت پاهای شما را تضمین کند. دفع ضربه را چک کنید. در این کتانی دخترانه وپسرانه از فناوری ژل لایت (GEL LYTE) استفاده شده است که باعث ایجاد سبکی کفش و همینطور ضربه گیری فوق العاده آن میشود به طوری که شما در هنگام دویدن و پیاده روی احساس بسیار خوشایندی را تجربه خواهید کرد. پارچهی مشبک مش به علت ساختار خاص خود، سیستم گردش هوا کفش را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد زیره ی این کفش با استفاده از ماده پلیمری ایوا ساخته شده است که باعث استحکام و در عین حال نرمی و سبکی کفش می شود و همین ویژگی کافی است تا این کفش اورجینال یک انتخاب عالی برای پیاده روی باشد ولی ویژگی های این کفش تنها به اینجا ختم نمیشود چرا که زیره بیرونی این کتانی دخترانه و پسرانه نیز از جنس لاستیک فشرده میباشد که سبب راحتی دوچندان این کفش اورجینال هنگام پیاده روی و دویدن می شود.