اصول ست کردن کتونی آل استار – فروشگاه اینترنتی ریموژ

اگر تعداد روزنه های کفش شما فرد باشد، باز هم میتوانید از روش ضربدری استفاده کنید اما باید به نحوی روش خود را تعدیل کنید. اگر کفش های شما بیش از ۶ جفت روزنه دارد این الگو را در صورت لزوم تکرار کنید، بعد از تکمیل شدن هر دوخط در طرف های مقابل ادامه دهید. در واقع شهرت واقعی کفش آل استار زمانی آغاز شد که به کفش رسمی تیم ملی بسکتبال آمریکا تبدیل شد. از زمانی که کتونی الستار به کفش تخصصی تیم ملی بسکتبال امریکا تبدیل شد محبوبیت زیادی بین بازیکنان بسکتبال سراسر دنیا پیدا کرد. این تیپ معمولا غیر رسمی است، بنابراین از پوشیدن این مدل کفش با تیپی رسمی به شدت خودداری کنید. آل استار در گذشته با برخی از برندهای در زمینه طراحی همکاری داشته است، مثل میسونی Missoni یا Margiela Martin Maison ، اما کمتر کسی پیدا می شود که از یک طراح نوپا لندن برای همکاری درخواست کند.

کتونی آل استار اصل اورجینال به دلیل کیفیت بالای ساخت و طراحی و به کار بردن اجزای با کیفیت و رنگ خوب دارای قیمت بالایی می باشد. طراح تازه کار، جاناتان اندرسون Jonathan Anderson است که هم زمان در برند خودش هم موفقیت بالایی دارد و مدیر خلاق خانه مد اسپانیا Loewe نیز می باشد. البته نمونه های فیک این کتونی نیز با قیمت پایینتر در بازار موجود می باشد. بزودی مدل “ساقکوتاه” کفش کتانی آل استار هم روانه بازار شد و در جنگ جهانی دوم از این کفش نیز هنگام آموزش بدنی سربازان استفاده شد. زمانیکه جنگ جهانی دوم در سال 1941 در ایالات متحده آغاز شد,کانورس شروع به تولید کفش لاستیکی و تجهیزات حفاظتی نظامی کرد.

تا زمان جنگ جهانی دوم هم زیره و هم رویه ی کفش آل استار مشکی بود و سربازان آمریکایی در جنگ جهانی دوم با کفش آل استار آموزش می دیدند. یک مسواک تمیز و کمی مایع فرش رو خیلی آروم به کفش عزیزت بکش تا حسابی تمیز بشه. هالیوودی ها روی فرش قرمز با شیک ترین لباس و کفش آل استار بیشتر به چشم میان! اگر هم دوست ندارید که دست از رنگ های خنثی بکشید، رنگ قهوه ای می تواند بهترین انتخاب در این میان باشد. تا سال ۱۹۶۶ کفش کتانی آلاستار فقط به دو رنگ سیاه و سفید تولید میشد که از این سال به بعد رسما به هفت رنگ افزایش یافت.

آل استارهای تان را فقط به خاطر اینکه رایج هستند کنار نگذارید. اما شما نباید اجازه بدهید که راحتی, زیبایی و دلنشینی این کفش ها فقط به این علت که رایج هستند از دستتان برود. کانورس از ۱۰۰ سال گذشته در بیزینس تولید کتانی کفش بوده است و توانسته انواع اقسام زیادی از کتانی ها و مدل های متفاوت کفش را تولید کند ولی در واقع آنها بیشتر از هر چیزی برای آل استار های کلاسیکشان شناخته می شوند. در ذهن دارید اما در مجموعه مدل های کفش زنانه all star پیدا نمیکنید، سفارش تولید آن را به این برند بدهید. یکی از پرفروشترین مدلهای کفش آل استار دخترانه طرح جین آن است. در سال 2003 برند کانورس توسط برند نایکی خریداری شده و به یکی از زیرمجموعههای آن تبدیل شد.