آیا کفش مردانه ارزان باکیفیت داریم؟

تاندون پاها معمولا حساس ترین نقاط در مواجه با اثرات کفش خشک و غیر قابل انعطاف می باشد. کتانی های بنددار از رایج ترین و پرطرفدارترین آنها می باشند که خود این کتانی ها نیز در مدل های گوناگون عرضه شده است. Adidas، همچنین در تولید بالشتکهای میانی از فناوری Torsion Spring بهره میبرد که موجب میشود بالشتکهای طراحی شده برای بخشهای جلو و عقب پا در هنگام دویدن به طور مستقل خود را با حرکات پا منطبق کرده و پایداری و ایمنی مضاعف برای دونده را فراهم سازند. این مدلها به طور کلی انتخاب مناسب برای آقایانی خواهند بود که ورزشهای سبک انجام میدهند و میخواهند ظاهر ورزشی داشته باشند. در مراقبت از کفشهای با جنس مخملنما باید دقت بیشتری به خرج دهید؛ اگر قصد دارید کفش خود را به دفعات مکرر و به طور روزانه بپوشید این مدلها انتخاب مناسبی نیستند.

تولید کنندگان کفشهای اسپرت، جدیدترین فناوریهای خود در حوزه راحتی و ایمنی کفشها را در ساخت سریهای مخصوص دویدن و تمرینات ورزشی به کار میبرند. کفش های تولید شده با فناوری پرینت دیجیتال: کفشهایی همچون مدل ZX 2K 4D از آدیداس، به جای شیوههای متداول قالبگیری و دوخت کفش، از فناورهای چاپ چندبعدی بهره میبرند که موجب میشود از نظر ظاهری و کارایی بسیار خاص و منحصربهفرد باشند. برخی از کفش ها را از روی استانداردهای کفش های برند ساخته و به اسم مشابه اصل در بازار به فروش می رسانند که قیمت آنها نسبت به انواع برند به مراتب ارزان تر است؛ این کفش ها نیز در صورت تامین راحتی پا می توانند به عنوان کفش مناسب برای استفاده روزمره به کار گرفته شوند. بدون شک این استایل نیز مناسب موقعیتهای رسمی نبوده ولی در موقعیتهای غیررسمی برای اغلب آقایان در ردههای سنی مختلف مناسب است.

برخی از انواع کفش های مجلسی، غیر رسمی و اسپرت را در صورت احساس راحتی می توان به عنوان کفش روزمره مردانه مورد استفاده قرار داد. در بخش برندهای خارجی نیز میتوان به کفش مردانه اکو، کلارک و نایک اشاره کرد که به دلیل کیفیت بالا بین کارمندان اداری، آقایان مجلسی پوش و ورزشکاران محبوب هستند. کفیها و بالشتکهای میانی به کار رفته در مدلهای مختلف، پررنگترین نقش را در سلامت پاها و جلوگیری از آسیبدیدگی در حین دویدن دارند و تفاوت عمده محصولات موجود در بازار را میتوان به فناوریهای به کار رفته در طراحی کفی نسبت داد. البته امروزه شرکت های معروف مدل هایی را متناسب با همه ی ی ی فرم های پا طراحی میکنند.

این مدل کفشها با توجه به جنس رویه و پاشنههای پهن و یک تکه مناسب برای افرادی است که مدت زمان طولانی سر پا میایستند و برای اجتناب از انواع دردهای کمر و پا به سراغ این مدل کفشها میروند. به توصیه تالاب، فقط به سایز پایتان توجه نکنید، کفش هایی را که اندازه شان مناسب پای شماست انتخاب کنید. تست های روانشناسی مختلفی موجود است که بیان می کند کفش هر فردی می تواند نشان دهنده ی رازهایی در مورد شخصیت و تفکر او باشد. به همین جهت شما در هنگام انتخاب این کفشها با اسامی و فناوریهای مختلفی روبهرو میشوید.