آیا پاشنه کفش احساس راحتی و خوبی داره؟

کت چرمی: اسنیکرز سفید، انتخاب بسیار جسورانه برای سِت شدن با کت چرمی است. پس از آرام شدن دریا فیلمبرداری کار با ثبت تصاویر کنار دریای جنوب در بندر بوشهر را به پایان رساندیم که، تدوین فیلم توسط سپیده عبدالوهاب در حال حاضر شروع شده است. این مورد دغدغه اکثر خانومهاست و این کاملا درست است که کفش کتانی استایلی اسپورت دارد ولی مانتوهای کتی ساده و در کل مانتوهایی که قدشان تا بالای زانو است گزینه مناسبی برای کتانی سفید میباشند و بهتر است با مانتوهای بلند از پوشیدن کتانی خودداری کنیم.اصولا کتونی سفید با همه رنگها همخوانی دارد و این یکی از مزایای آن است. مانتوهای کتی که از مدلهای محبوب بهار سال 1400 است، میتواند با کتانی سفید استایل جذاب، به روز و راحتی را برای شما رقم بزند.

اما همانطور که قبلا بارها نوشتیم، قرن جدید برای مُد، جسارت و نوآوری است، دیگر خیلی از نسخهها و قوانین در مد و استایل جایگاهی ندارد و هر کس با توجه به روحیات و استایل خاص خو میتواند لباسهایش را ست کند. پس از پوشیدن لگ مشکی یا چرم، شلوار گشاد مخمل یا هر نوع شلوار دیگری با اسنیکر سفید نترسید. توجه داشته باشید که هرگز، هرگز، نباید کفشهای سفید یا هر نوع کفش ورزشی دیگر را در ماشین لباسشویی انداخت. کفش اسپرت دخترانه یکی از اصلیترین و پرکاربردترین کفشها برای استفاده روزمره خانمهاست و خوشبختانه مدلهای بسیار متنوع و جذابی از این مدل کفشهای اسپرت و کتانی تولید شده تا تمام خانمها بتونن متناسب با استایل و سلیقه خودشون، مدلهای شیک و زیبایی از کفش اسپرت دخترانه و زنانه رو انتخاب کنن و استایل منحصر به فرد و عالی داشته باشند. فارغ از رنگ، اگر مانتوی شما سبکی اسپرت دارد، کتانی سفید انتخابی عالی است؛ برای مثال، مانتو کوتاه تا بالای زانو انتخاب مناسبی است، ولی بهتر است با مانتو خیلی بلند از پوشیدن کتانی خودداری کنید.

کتانی سفید می تواند استایل شما را با این مدل کت ها، از رسمی به اسپرت تبدیل کنند. اگر کفش مورد نظر شما از این الگو کوچکتر، باریکتر یا بزرگتر بود اصلا اون کفش رو امتحان نکنید. در زمستان و دمای پایین، پوشیدن این کت ها شما را گرم نگه می دارد و باعث می شود بسیار شیک به نظر برسید. پالتو و کاپشن: در فصول سرد زمستان معمولاً بانوان ترجیح میدهند که با پالتو یا کاپشن، بوت و یا اینکه نیمبوت به پا کنند. پس چون برای لاغری به باشگاه می روید، به این معنی نیست که نمی توانید لباس خوبی بپوشید. کنار هم قرار دادن یک لباس تمرینی و کتانی سفید جذاب، می تواند انگیزه شما برای کم کردن وزن را بالا تر ببرد. علاوه بر آن از آنجایی که تمایل خانمها به پوشیدن شلوار در کشور ما بیشتر است، شما با ست کردن اسنیکر سفید خود با یک دامن یا پیراهن بلند، تمایز، تفاوت، قدرت ریسک پذیری و از هه مهمتر اعتماد به نفس خود را به رخ خواهید کشید.

ولی ما میخواهیم دراین مقاله کمی فراتر برویم و به طور جامع راجع به آن صحبت کنیم.ما در اینجا هر پوشاکی که با کتونی سفید هماهنگ است را به صورت جداگانه شرح دهیم. گفتنی است «کتونی سفید» دومین فیلم بلند محمدابراهیم معیری است که پیش از این با فیلم سینمایی «پروانه ها بدرقه میشوند» در جشنواره فیلم کودک اصفهان جایزه نخست را به دست آورد. کتانی سفید یکی از پر کاربردترین کفشهاییست که هر کسی حداقل یک جفت از آن داخل کمدش دارد و احتمالا برای همه این سوال پیش میآید که با کتونی سفید چه بپوشیم؟ با کتانی سفید چه مانتویی بپوشیم؟