آیا پاشنه کفش احساس راحتی و خوبی داره؟

«کتونی سفید» داستان معلم جدیدی بنام پیام امیری را روایت میکند که وارد مدرسه سعادت بوشهر میشود و خود رابه مدرسه محل خدمت تازه اش معرفی میکند.ازهمان روزهای نخست درمحل سکونت معلم جوان ومدرسه سعادت اتفاقات گوناگونی شکل میگیرد.گروهی از بچه های مدرسه با روشهای آموزشی او همراه میشوندوعده ای نظاره گرند. امیری و خدمتکار مدرسه احوالپرسی مختصری میکنند. افرادی که همیشه خوش پوش هستند همیشه به جزئیات بیشتر توجه میکنند و سعی دارند همه اجزای استایل با هم هماهنگ باشد. علاوه بر آن از آنجایی که تمایل خانمها به پوشیدن شلوار در کشور ما بیشتر است، شما با ست کردن اسنیکر سفید خود با یک دامن یا پیراهن بلند، تمایز، تفاوت، قدرت ریسک پذیری و از هه مهمتر اعتماد به نفس خود را به رخ خواهید کشید. پوشیدن پیراهن یا دامن علاوه بر راحتی و خنکی در فصول گرم سال، حس زنانگی و ظرافت خاصی به استایل شما خواهد داد.

خیلی از افراد بعد خرید اینترنتی کتانی سفید مردانه همیشه دقدقه کثیف شدین دارید برخی افراد عقیده دارند که خمیر دندان هم تمیز میشود که ما این کار را نه تایید و تکذیب میکنیم.اما یک راه دیگری هم میتوانید انجام دهید ان هم استفاده از ماشین لباس شویی که در این حالت ممکن است به کفشها اسیب وارد شود.اما هیچ وقت با وایتکس کفش سفید خود را تمیز نکنید چون به احتمال زیاد تغییر رنگ خواهد داد. اما همانطور که قبلا بارها نوشتیم، قرن جدید برای مُد، جسارت و نوآوری است، دیگر خیلی از نسخهها و قوانین در مد و استایل جایگاهی ندارد و هر کس با توجه به روحیات و استایل خاص خو میتواند لباسهایش را ست کند. اگر می خواهید یک رنگ دیگر اضافه کنید، می توانید رنگ درخشانی چون قرمز را ست کنید. یکی دیگر از اجزای استایل که میتواند تکمیلکننده یک استایل باشد کیف است که نقش مهمی در جذابیت تیپ شما دارد.

این مورد دغدغه اکثر خانومهاست و این کاملا درست است که کفش کتانی استایلی اسپورت دارد ولی مانتوهای کتی ساده و در کل مانتوهایی که قدشان تا بالای زانو است گزینه مناسبی برای کتانی سفید میباشند و بهتر است با مانتوهای بلند از پوشیدن کتانی خودداری کنیم.اصولا کتونی سفید با همه رنگها همخوانی دارد و این یکی از مزایای آن است. به هیچ عنوان فکر نکنید که دامن را فقط با صندل و یا چکمه های بلند می پوشند. اما باید بدانید که لزومی به پوشیدن چکمه و بوت نیست و شما این کتهای خز را با کتانی سفید می توانید بپوشید. پس از پوشیدن لگ مشکی یا چرم، شلوار گشاد مخمل یا هر نوع شلوار دیگری با اسنیکر سفید نترسید.

ناگفته پیداست که بهترنی گزینه و همان که از قدیم با هم عجین شدهاند، شلوار جین و اسنیکر سفید است. این روزها استایل راحت زیباتر است، و یک استایل با اسنیکر سفید همان قدر زیباست که با کفش مجلسی و پاشنه ده سانتی. که داخل کفش وجود داره رو به خوبی بررسی کنید تا هیچ مورد اضافی برای تحریک و اذیت کردن پا درون کفش وجود نداشته باشه. محمد ابراهیم معیری در «کتونی سفید» لایههای زیرین وضعیت آموزشی را بررسی میکند و الگویی ساختاری از آموزش ارایه میدهد. فیلمبرداری فیلم سینمایی «کتونی سفید» به کارگردانی محمدابراهیم معیری پس از 45 روز در بوشهر به پایان رسید. پس از آرام شدن دریا فیلمبرداری کار با ثبت تصاویر کنار دریای جنوب در بندر بوشهر را به پایان رساندیم که، تدوین فیلم توسط سپیده عبدالوهاب در حال حاضر شروع شده است.