آموزش استفاده از کفش آل استار با استایل های مختلف – زیبامون

امیدواریم با مطالعه مطالب ارائه شده بتوانید بهترین مدل کتونی آل استار را با توجه به نوع استفاده و سلیقه خود انتخاب و خریداری نمایید. در مورد رنگ لباس هایتان، سعی کنید از رنگ های خنثی و مشکی پرهیز کنید، به جای آن رنگ های سورمه ای یا سبز، به عنوان یک رنگ مکمل برای قرمز، می تواند بهترین انتخاب باشد. به عنوان مثال یک تی شرت سفید می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اگر هم دوست ندارید که دست از رنگ های خنثی بردارید، رنگ قهوه ای نیز می تواند بهترین انتخاب در این میان باشد. اگر دوست دارید که این مدل های کفش زنانه all star را بخرید به آیتمهایی رنگی و پترندار آن را از دست ندهید. هنگام پوشیدن کفش های آل استار، تیپی غیر رسمی انتخاب کنید که با کفش هایتان جور در آید.

اگر به دنبال استایلی تابستانه یا کژوال هستید یک جفت کتونی الستار ساق دار انتخاب ایدهآلی است. اگر عاشق تنوع و توی چشم بودن هستید، آل استارقرمز می تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. اگر به عنوان یک اسکیتبوردر به دنبال کفشهای باکیفیت هستید، آیتمهای مخصوص اسکیتبورد کانوارس مانند Pro Skate، One Star و… از طرفی نیازی نیست برای کوهنوردی معمولی هزینهی زیادی صرف کرد و کفش مخصوص کوهنوردی خریداری کرد؛ چرا که با کفش ورزشی و کتانی، نیز میتوان کوهنوردیهای معمولی و تفریحی (غیرحرفهای) را انجام داد.اینکه در سالهای اخیر کتانی به محبوبترین کفش در میان تمامی سنین تبدیل شده است بر کسی پوشیده نیست و تولید روز افزون و متنوع این محصولات، هماهنگی آسان آنها با انواع پوشش رسمی و غیررسمی و همچنین فروش بالای آنها نشاندهنده برتری این کفشها در مقایسه با انواع دیگر کفشها است. آل استار یکی از متمایزترین برندهای کفش کتانی در دنیاست. در غیر این صورت با پوشیدن آل استار هایی که بند ندارند اگر خوب عمل نکنید، ممکن است تیپ شما شلخته به نظر برسد.

اگر شما نیز به دنبال یکی از کفشهای دوستداشتنی و زیبای برند کانورس هستید، مدل « All Star Lean» انتخابی خوب برایتان خواهد بود. اگر سبک راک اند رول را می پسندید، آل استارهای مشکی را نیز خواهید پسندید. این برند آمریکایی مشهور که از صد سال پیش تاکنون فعالیت می کند، با سبک خاص کلاسیک خود توانسته رقبایش را به کنار بزند و همیشه در صدر پر فروش ترین ها باشد. با این کار بیشترین تنوع را در استایلتان خلق کنید بدون اینکه هزینه دو چندانی کنید، کمدتان را شلوغ کنید یا حس سردرگمی برای ساخت یک استایل شیک داشته باشید. برای قسمت بالا تنه هم بهتر است که لباس هایتان را به صورت لایه لایه روی هم به تن کنید تا جذابیت ظاهرتان دو برابر شود.

برای قسمت بالا تنه هم بهتر است که لباس هایتان را به صورت لایه لایه ای روی هم به تن کنید تا جذابیتَ ظاهرتان دو برابر شود. تفاوت آیتمهای ضدآب و مقاوم در برابر آب این است که کفشهای ضدآب خیس نمیشوند اما کفشهای مقاوم در برابر آب به اصطلاح آبگریزند و تا حدی در برابر آب مقاوم هستند و ممکن است خیس شوند. این کفشها را هم در باشگاه ورزشی یا هنگام بازی در تفریح و سفر میتوان پوشید و هم در فعالیتهای روزمره در خیابان و پارک و حتی در اداره و مدرسه و دانشگاه. آل استار all star در اصل اسم یک کمپانی بسکتبال بود.