آموزش استفاده از کفش آل استار با استایل های مختلف – زیبامون

باز هم می گوییم که: کتانی را با شلوار پارچه ای نپوشید، هرچند اگر سلبریتی ها هم این کار را انجام دهند، باز هم کتانی با شلوار پارچه ای هیچ گونه هم خوانی ندارد! از کفش کتانی طرح آل استار ساقدار زنانه، میتوان در فضاهای باز از قبیل خیابان و پارکها و سایر مکانها استفاده کرد.دیگر دورهی کفشهای قیصری با پاشنههای عجیب و غریب گذشته است؛ از طرفی کفشهای مجلسی را نیز فقط در بعضی مکانها و مجالس میتوان پوشید. پیراهن های اور سایز البته در استایل هنری دخترانه نیز کاربرد بسیاری دارد و خانم های خوش سلیقۀ هنر دوست از این پیراهن ها در استایل خود استفاده می کنند. کفش آل استار ساقدار را تهیه کنید و استایل شیک و فانتزی خود را بسازید. هنگام پوشیدن کفش های آل استار، تیپی غیر رسمی را انتخاب کنید که با کفش های ال استار تان جور در آید.

کمپانی کانورس ال استار محصولات خود را تحت نظر اسامی تجاری چاک تیلور آل استار ، جان وارواتز و جک پورسل تولید کرد.علاوه بر تولید پوشاک و کفش ، کمپانی اقلام دیگری را هم بصورت قانونی و از طریق خرده فروشان بیش از 160 کشور و تقریبا 75 کمپانی خصوصی خرده فروش در ایالات متحده به فروش می رساند و در سال 2015 تعداد 2658 خرده فروش را در کمپانی خود استخدام نمود. نیازی به این دردسرها نیست؛ امروزه از طریق فروشگاههای اینترنتی میتوان به راحتی و بدون خستگی، کفش و پوشاک مختلف را مشاهده، بررسی و انتخاب کرد. وجه سفارش را نیز میتوان به مأمور شرکت پست یا پیکها پس از تحویل کالا پرداخت کرد.

در 9 جولای 2003 نایک مبلغ 309 میلیون دلار به کانورس پرداخت کرد و در سالهای 1980 نایک به پیشرفت سال 2005 دست پیدا کرد تا بار دیگر کفش منتخب دهه را به بازار عرضه کند و کفش”چاکز” بار دیگر به عنوان پدیده ی فرهنگی سال معرفی شد.در نتیجه کمپانی نایک برند کانورس را به داد و ستد در زمینه هایی غیر از تولید کفش که بیشتر وابسته به برندهای دیگر بود,ترغیب کرد. علی­رغم میراث کانورس به عنوان پرفروش ­ترین کفش بسکتبال همه­ی دوران، سرنوشت برای کفش­های آلاستار چاک تایلر تغییر کرد. تری رولینز (Rollins Tree (آخرین بسکتبالیست NBA در سال 1979 بود که کفش آل ستار به پا کرد. کفش آل استار JP، در سال 1935 وارد بازار شد ( jack purcell )، در ابتدا این کتانی ها طوری طراحی شده بودند که از پاها در زمین بدمینتون مراقبت کامل کنند، در سال 1970 همزمان با محبوب شدن این مدل کتانی در بین مردم، آقای کانورس تمام حقوق جک پرسنل را از کمپانی گود ریچ ( کانادا ) خریداری کرد.

نحوه بازه و بسته شدن آن بندی است. پای انسان روزانه به دفعات به زمین برخورد میکند و هر فرد حتی اگر ورزشکار نباشد، چندین متر را در روز پیادهروی میکند؛ اینجا است که اهمیت کفش راحت و خوشپوش به خوبی خود را نشان میدهد. برای داشتن یک استایل و تیپ خوب باید به کفش ها اهمیت ویژه ای داد. این کمپانی که در قرن گذشته در زمینه تولید کتانی و کفش بسیار خوش درخشیده است و توانسته انواع اقسام و مدل های مختلفی از کفشهای زنانه و مردانه با استایل های بی نظیر را به بازار عرضه کند، همچنان با قدرت دارد راه خود را ادامه میدهد.